دریافت{پاورپوینت کامل و جامع با عنوان حالت انتقال آسنکرون یا ناهمگام یا ATM در 39 اسلاید}

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان حالت انتقال آسنکرون یا ناهمگام یا ATM در 39 اسلاید|2059552|ed|ATM,VCC,VPC,انتقال,آسنکرون,سلول,لایه
این فایل درباره ی پاورپوینت کامل و جامع با عنوان حالت انتقال آسنکرون یا ناهمگام یا ATM در 39 اسلاید می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حالت انتقال ناهمگام (آسنکرون) یا ATM که مخفف Asynchronous Transfer Mode می‌باشد به پالس‌های ساعت وابستگی نداشته و در رده شبکه‌های اتصال گرا تقسیم‌بندی می‌شود. در این مدل جهت برقراری اتصال در آغاز بسته‌ای به سوی مقصد ارسال می‌شود، این بسته مسیر خود را بین مسیریاب‌های مختلف پیدا کرده و مدار مجازی را تشکیل می‌دهد. این اتصال که از این به بعد آن را می‌توان اتصال فیزیکی در نظر گرفت. هر یک از این اتصال‌ها دارای یک شماره شناسایی است.

در این مدل اطلاعات به صورت بسته‌های ۵۳ بایتی (سلول) ارسال می‌گردد. این بسته‌ها از دو بخش سرآیند و داده‌های کاربر تشکیل شده‌اند. در بخش سرایند که ۵ بایت است اطلاعاتی همچون شماره شناسایی اتصال ذخیره می‌گردد. ATMها سرعت بالایی دارند، بسته‌ها را در یک مسیر و به ترتیب ارسال می‌کنند و از آنجایی که بسته‌ها کوچک اند، کیفیت هم بالا است. این مدل شباهت‌هایی به شبکه‌های گسترده دارد و دارای پهنای باندی حدود ۶۲۲-Mbps است. مدل مرجع ATM که برخلاف مدل مرجع OSI و مدل مرجع TCP/IP، مدلی سه بعدی است، دارای سه لایه‌است:

صفحه کاربر با انتقال داده، کنترل جریان، تصحیح خطا، و دیگر عملکردهای کاربر سروکار دارد. صفحهٔ کنترل مدیریت اتصال را برعهده دارد. وظیفه صفحه‌های مدیریت لایه و صفحه، مدیریت منابع سیستم و هماهنگ‌کردن لایه‌های بینابینی است.

فهرست مطالب:

تعریف ATM

تاریخچه ATM

خصوصیات ATM

مزایا

معایب

استانداردهای صادر شده برای ATM

انواع لایه های ATM

لایه فیزیکی

لایه ATM

لایه انطباق

سطوح لایه انطباق

زیر لایه های پردازش در ATM

مدارات کانال مجازی

مدارات مسیر مجازی

فواید استفاده از VPC

گره ها در شبکه

مکانیزم کنترل مسیر مجازی

آماده سازی کانال مجازی

آماده سازی مسیر مجازی

نقاط انتهایی یک vcc

یک کانال مجازی یا VCC چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

یک مسیر مجازی یا VPC چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

سلول های ATM

فواید استفاده از سلول هایی با اندازه کوچک و ثابت

قالب سرآمد

انتقال سلول های ATM

رویه هم زمانی دنباله سلول ها

انواع سرویس های ATM

سرویس های بی درنگ

ارسال بیت با نرخ ثابت (CBR)

سرویس های غیر بی درنگ

و...مطالب دیگر:
📖صورخیال در ادبیات فارسی با تاکید بر شاهنامه‌ فردوسی📖بهینه سازی پارامترهای موثر در بهره برداری به روش فرازآوری با گاز در یکی از میادین نفتی خلیج فارس📖ارزیابی مقایسه ای عزت نفس در دانشجویان ورزشكار و غیر ورزشكار دانشگاه ابهر📖ارزیابی معیارهای گزینش دوست در دانش آموزان اول دبیرستان📖ارزیابی ملاکهای حسابرسان مستقل در استمرار عمل بنگاه های اقتصادی📖شناسایی و تجزیه و تحلیل شاخصهای ورشکستگی شرکتها در ایران📖پیش بینی بحران مالی شرکتها با استفاده از الگوی جریان های نقدی در دوره نزول📖مبانی،پیشینه و هزینه های ورشکستگی و نقش نسبتهای مالی در این بین📖بررسی و کنترل لرزشهای حاصل از انفجار بر سد رودخانه شور سرچشمه📖مقایسه تحلیل پوششی داده ها و شبکه عصبی در پیش بینی لرزش زمین تولید شده در عملیات آتشکاری معادن📖بررسی تفاوتها و شباهتهای حقوقی زن و مرد📖بررسی حمایتهای اسلام از زنان با تاکید بر حقوق مدنی📖بررسی برخورداری زنان از تخفیف در مجازات در حقوق کیفری📖نظریات نوین تعهد سازمانی و ویژگیهای شغلی و ارتباط این دو📖بررسی پیشینه پوشش و لباس،جریانهای تاثیر گذار بر آنها و ارتباط آنها با مد و طراحی📖ارزیابی ارتباط سبکهای فرزند پروری مادران با انگیزش پیشرفت فرزندان در بین دانش آموزان سال سوم دبیرستان نظام جدید متوسطه شهر اردبیل📖تاثیر رابطه ایران و آمریکا بر امنیت خلیج فارس📖بررسی رئوس مکاتب فکری در امنیت بین المللی با تاکید بر نظریه هژمونی📖بررسی پیشینه و سرگذشت طرحهای امنیتی در منطقه خلیج فارس📖بررسی نقش ساختارها و ظرفیتهای داخلی کشورهای حاشیه خلیج فارس در پیدایش طرحهای امنیتی در منطقه خلیج فارس📖ارزیابی تاثیر عوامل منطقه ای در پیدایش و فروپاشی سیستمهای امنیتی در منطقه خلیج فارس📖ارزیابی تاثیر عوامل فرا منطقه ای در ظهور و استمرار نظامهای امنیتی در منطقه خلیج فارس📖ارزیابی عوامل تاثیرگذار منطقه ای و فرا منطقه ای در ظهور،تداوم و سقوط طرحهای امنیتی در منطقه خلیج فارس📖ارزیابی ارتباط پرخاشگری پدر و مادر و افسردگی فرزندان📖بررسی نقاط ضعف و قوت جزای نقدی و اهداف و مفاهیم مشابه آن